REGULACJA SZKÓD POWYPADKOWYCH W NIEMCZECH

Niemieccy adwokaci i rzeczoznawcy oferują pełną obsługę prawną związaną z kolizją komunikacyjną.

Wypadek samochodowy w Niemczech

Kancelaria adwokacka KOZLOWSKI oferuje reprezentację w postępowaniu o uzyskanie maksymalnie wysokiego odszkodowania za szkody powstałe w kolizji drogowej na terenie Niemiec.

 

Osoby, które zostały poszkodowane w wypadku samochodowym w Niemczech muszą dochodzić należnego im odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej, w której ubezpieczony jest sprawca wypadku.

 

Swoich praw dochodzić trzeba niekiedy w sądzie niemieckim na podstawie prawa niemieckiego. Reprezentujemy naszych Klientów w relacjach ze sprawcą i jego ubezpieczycielem, a także w czasem nieuniknionym postępowaniu cywilnym przed sądem.

 

Koszty adwokackie w przypadku wypłaty odszkodowania w całości ponosi sprawca wypadku lub jego ubezpieczyciel. Adwokat niemiecki ma wgląd do akt sprawy i może zajmować stanowisko w sprawie dokonywanych czynności.

 

Istotne jest skorzystanie z przysługującego prawa do wybrania rzeczoznawcy, który ocenia wysokość poniesionych szkód na aucie. Ma to później decydujący wpływ na wysokość odszkodowania. Kancelaria KOZLOWSKI współpracuje z solidnymi rzeczoznawcami dokonującymi wyceny szkód powstałych w wyniku wypadku drogowego. Zleconą nam sprawą zajmujemy się więc od samego jej początku, czyli ustalenia sprawcy i postwałych szkód, aż do prowadzenia ewentualnej sprawy sądowej z ubezpieczeniem.

Sprawcy wypadku

Nasza kancelaria reprezentuje również sprawców wypadków drogowych w Niemczech, zarówno w postępowaniu cywilnym, jak i w postępowaniu karnym.

Nasi specjaliści

W sprawach regulacji szkód komunikacyjnych i relacjami z towarzystwami ubezpieczeniowymi naszych Klientów obsługuje w kancelarii w Berlinie niemiecka adwokat Agata Falkenberg. Zapraszamy do kontaktu.


Anrufen

E-Mail

Anfahrt