Praca w kancelarii

Nasza kancelaria poszukuje osób zainteresowanych zatrudnieniem i wspólną pracą z nami w naszych oddziałach w Berlinie i Szczecinie. Prosimy o składanie podań o pracę w formie e-maila. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

 

Adwokat niemiecki/a (Rechtsanwalt/in) Berlin

W celu uzupełnienia naszego zespołu w Berlinie poszukujemy adwokatów niemieckich posługujących się językiem polskim. Istnieje możliwość specjalizacji w dziedzinie prawa, która jest dla Państwa szczególnie interesująca.

 

Specjalist/ka podatkowy/a (Buchhalter/in, Steuerfachangestellte/r) Berlin
Poszukujemy pracowników ze znajomością języka polskiego i niemieckiego oraz z doświadczeniem zawodowym. Państwa zadaniem będzie obsługa podatkowa przedsiębiorstw działających na rynku niemieckim międzynarodowym. 

 

Aplikanci (Rechtsreferendare) Berlin i Szczecin

Aplikantom adwokackim oferujemy praktyki i pracę w Szczecinie lub w Berlinie w zależności od aktualnego etapu aplikacji.

Oferta współpracy dla radców prawnych / adwokatów Szczecin jesień 2017
Polsko-niemiecka kancelaria doradztwa prawnego i podatkowego KOZLOWSKI poszukuje adwokatów / radców prawnych do naszego biura w Szczecinie.
Ogłoszenie o pracę dla adwokatów lub rad[...]
PDF-Dokument [462.7 KB]
Oferta pracy dla aplikantów adwokakich lub radcowskich w Szczecinie jesień 2017
Polsko-niemiecka kancelaria doradztwa prawnego i podatkowego KOZLOWSKI poszukuje aplikantów adwokackich/radcowskich do naszego biura w Szczecinie.
Ogłoszenie o pracę dla aplikantów adwoka[...]
PDF-Dokument [540.3 KB]

Anrufen

E-Mail

Anfahrt